KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Mobilya Hastanesi, 2008 Yılında Murat USUĞ tarafından Kayseri Demirciler sitesinde kurularak faaliyetine başladı.

Bu gün, Kayseri Kayabaşı Mahallesinde hizmet veren ve her türlü mobilyayı yenileme amacıyla kurulmuş olan firmamız, Mobilya döşeme yenileme, Ahşap mobilya tamiri ve onarımı, ahşap boyama ve cilalama, altın varak yapıştırma hizmetlerinin yanı sıra özel mekanlarınıza özel mobilya çözümleri üretmek amacıyla İç Mimar desteğinde Özel Mobilya tasarım ve imalatı da yapmaktadır.

Mobilyalarınızı evden alıp- iş bitimi yine eve teslim sistemiyle "Anahtar teslim hizmet" sunan firmamız, sunduğu kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti politikası nedeniyle müşterilerimiz arasında tavsiye edilen firma olarak her geçen gün referanslarını artırmakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz: Değişen ve modernleşen dünyaya uyum sağlayarak firmamızı getirebileceğimiz en üst düzeye ulaştırmak , farklı ve kalıcı olmak. Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek ve sektörde vizyon marka olmayı başarmaktır.

Misyonumuz: Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.